KONST / Litografier / Färglitografi 13767183
nr 1376 7183
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 401/1750. Motivet: 73x54 cm, yttermått inklusive ram: 106x81 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:28:29
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm